Kontakt Fosa Staromiejska 1a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 36 10
e-mail: wfins@umk.pl

Podsumowanie XVII-go PKS-u

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Wiktoria Bonko

Podsumowanie XVII-go PKS-u

Dnia 28 maja 2024 r. w Instytucie Nauk Pedagogicznych UMK odbyła się XVII Toruńska Pedagogiczna Konferencja Studencka (PKS) pt. „Nowe technologie-edukacja-kariera-emocje w obliczu zachodzących zmian”. W konferencji udział wzięło ponad 280 osób, wygłoszonych zostało 26 wystąpień przez 33 prelegentów z 12 kierunków studiów, reprezentujących 9 Uniwersytetów: UAM w Poznaniu, UKSW w Warszawie, Uniwersytet Szczeciński, Uniwersytet Zielonogórski, UWM w Olsztynie, UKW w Bydgoszczy, Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie, Uniwersytet Opolski, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Pracownię Rozwoju Osobistego Ku Sobie i Niepubliczną Szkołę Muzyczną w Łodzi.
 
Organizatorem konferencji była Sekcja Andragogiczna Studenckiego Koła Naukowego Pedagogów oraz uczestnicy przedmiotu ogólnouniwersyteckiego „Projektowanie ofert edukacyjnych”, a koordynatorem oraz kierownikiem naukowym konferencji dr Anna Kławsiuć-Zduńczyk.
 
Konferencja objęta została honorowym patronatem Prorektor ds. Studenckich prof. dr hab. Beaty Przyborowskiej oraz Dziekana Wydziału Filozofii i Nauk Społecznych dr hab. Radosława Sojaka, prof. UMK.
 
Interdyscyplinarna dyskusja odbywała się w ramach sesji plenarnej oraz trzech sekcji tematycznych: 1) Współczesne możliwości i wyzwania edukacji 2) Życie emocjonalne i społeczne w szybko zmieniającym się świecie, 3) Planowanie i realizacja ścieżki kariery w nowej rzeczywistości. Z programem oraz abstraktami wystąpień można zapoznać się na oficjalnej stronie konferencji www.pks.umk.pl oraz na fanpage’u konferencji https://www.facebook.com/PKS.UMK/
 
Organizatorzy składają podziękowania wszystkim prelegentom za niezwykle ciekawe wystąpienia, uczestnikom za przybycie i udział w dyskusji, a także najwyższą ocenę konferencji pod względem merytorycznym i organizacyjnym wyrażoną w ankietach ewaluacyjnych, Dyrekcji oraz pracownikom Instytutu Nauk Pedagogicznych za wsparcie, Prorektor ds. Studenckich, Dziekanowi WFiNS oraz Mr. Rabbit – szkole języka angielskiego dla dzieci i młodzieży za wsparcie finansowe oraz lokalnym mediom TV Toruń, Radio PiK, Radio Sfera za relacje z XVII Toruńskiej Pedagogicznej Konferencji Studenckiej (PKS).

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.