Nagrody rektora dla kadry naukowej

fot. fot. Mikołaj Kuras

JM Rektor UMK prof. dr hab. Andrzej Sokala przyznał pracownikom naukowym nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia naukowe, artystyczne, organizacyjne oraz za całokształt pracy na Uniwersytecie.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 27 czerwca w Auli UMK. Rektor uhonorował pracowników dydaktycznych i badawczych uczelni (indywidualnie i zespołowo), przyznając im nagrody I, II i III stopnia oraz wyróżnienia za działalność naukową, dydaktyczną, organizacyjną i artystyczną, a także za całokształt pracy na Uniwersytecie.

Nagrody indywidualne I stopnia otrzymała: dr Katarzyna Wasilewska-Ostrowska (kandydatka do nagrody Ministra Edukacji i Nauki w kategorii osiągnięć za działalność organizacyjną).

Nagrody indywidualne II stopnia za całokształt osiągnięć naukowych, artystycznych, dydaktycznych lub organizacyjnych otrzymali;  prof. dr hab. Iwona Imańska oraz prof. dr hab. Krzysztof Piątek.

Nagrodę indywidualną III stopnia za osiągnięcia naukowe lub artystyczne otrzymał prof. dr hab. Adam Grzeliński.

Nagrody zespołowe III stopnia za osiągnięcia naukowe lub artystyczne otrzymały:  zespół 1: dr hab. Tomasz Jarmużek, prof. UMK, dr Mateusz Klonowski, zespół 2: prof. dr hab. Adam Grzeliński, dr hab. Rafał Michalski, prof. UMK, dr hab. Krzysztof Wawrzonkowski, prof. UMK.

Wyróżnienie indywidualne za osiągnięcia naukowe lub artystyczne otrzymał dr hab. Rafał Michalski, prof. UMK.

Nagrody indywidualne II stopnia w dziedzinie nauk społecznych otrzymali:  dr hab. Stanisław Burdziej, prof. UMK i prof. dr hab. Krzysztof Rubacha.

Nagrodę indywidualną III stopnia w dziedzinie nauk społecznych otrzymała: prof. dr hab. Marta Białecka.

Nagrodę zespołową I stopnia za osiągnięcia naukowe lub artystyczne w dziedzinie nauk społecznych otrzymał zespół:  dr hab. Dominik Antonowicz, prof. UMK, dr Jarosław Domalewski, dr Krzysztof Wasielewski, dr Marta Jaworska,  dr Anna Pokorska.

Nagrodę zespołową II stopnia za osiągnięcia naukowe lub artystyczne w dziedzinie nauk społecznych otrzymał zespół: dr hab. Violetta Kopińska, prof. UMK, dr hab. Hanna Solarczyk-Szwec, prof. UMK, prof. dr hab. Beata Przyborowska, dr Iwona Murawska , dr Kinga Majchrzak-Ptak, dr Izabela Symonowicz-Jabłońska, dr Elżbieta Wieczór.

Wyróżnienia indywidualne w dziedzinie nauk społecznych otrzymali: dr Barbara Brodzińska-Mirowska, prof. dr hab. Marek Szulakiewicz.

Wyróżnienia zespołowe otrzymał zespół w składzie: dr hab. Wioletta Kwiatkowska, prof. UMK, dr Lidia Wiśniewska-Nogaj.

Nagrodę za osiągnięcia dydaktyczne otrzymała dr Elżbieta Wieczór.

Wyróżnienie indywidualne za osiągnięcia dydaktyczne otrzymał: dr hab. Piotr Domeracki, prof. UMK

Wyróżnienia indywidualne za osiągnięcia organizacyjne: prof. dr hab. Ewa Głowacka, dr hab. Zbigniew Nerczuk, prof. UMK, dr hab. Krzysztof Pietrowicz, prof. UMK, prof. dr hab. Krzysztof Rubacha, prof. dr hab. Maria Lewicka, dr hab. Aleksandra Derra, prof. UMK,  dr hab. Dominik Antonowicz, prof. UMK, dr hab. Hanna Solarczyk-Szwec, prof. UMK.

Lista wszystkich nagrodzonych

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.