Nagrody Rektora dla pracowników naukowych

fot. Andrzej Romański

JM Rektor UMK prof. dr hab. Andrzej Tretyn przyznał nagrody pracownikom naukowym za osiągnięcia naukowe, artystyczne, organizacyjne oraz za całokształt pracy na Uniwersytecie.

Wyróżnienia zostały wręczone 24 czerwca podczas uroczystości w Auli UMK. Rektor wyróżnił 348 pracowników dydaktycznych i badawczych uczelni (wyróżnionych indywidualnie i zespołowo). Nagrody I, II i III stopnia oraz wyróżnienia pracownikom dydaktycznym i badawczym przyznano jak co roku za działalność naukową, dydaktyczną, organizacyjną i artystyczną, a także za całokształt pracy na Uniwersytecie.

Nagrody otrzymali następujący pracownicy Wydziału Filozofii i Nauk Społecznych

• nagroda indywidualna I stopnia: prof. dr hab. Bronisław Siemieniecki
  • nagroda indywidualna II stopnia: prof. dr hab. Marek Jakubowski

Wyróżnienia indywidualne w działalności naukowej otrzymali:

• dr hab. Krzysztof Abriszewski, prof. UMK
  • prof. dr hab. Ewa Bińczyk
  • dr Paweł Gładziejewski
  • prof. dr hab. Ewa Głowacka
  • dr hab. Barbara Grabowska, prof. UMK
  • prof. dr hab. Adam Grzeliński
  • dr hab. Arkadiusz Karwacki, prof. UMK
  • prof. dr hab. Tomasz Kupś
  • dr hab. Marcin Lisiecki
  • dr Paweł Marzec
  • prof. dr hab. Zbigniew Nerczuk
  • prof. dr hab. Krzysztof Olechnicki
  • dr hab. Anita Pacholik-Żuromska, prof. UMK
  • prof. dr hab. Władysława Szulakiewicz
  • dr hab. Michał Wróblewski, prof. UMK

Wyróżnienia indywidualne w działalności organizacyjnej otrzymali:

• dr hab. Ditta Baczała, prof. UMK
  • dr Małgorzata Gut
  • dr Tomasz Komendziński
  • dr hab. Małgorzata Kowalczyk, prof. UMK
  • dr hab. Hanna Solarczyk-Szwec, prof. UMK
  • prof. dr hab Tomasz Szlendak

Wyróżnienia zespołowe w działalności naukowej otrzymali:

• dr Tomasz Markiewka, dr hab. Janusz Grygieńć, prof. UMK
  • prof. dr hab. Władysława Szulakiewicz, dr hab. Joanna Falkowska, prof. UMK, dr Dorota Grabowska-Pieńkosz
  • prof. dr hab. Bronisław Siemieniecki, dr hab. Dorota Siemieniecka, prof. UMK
  • prof. dr hab. Beata Przyborowska, dr hab. Ditta Baczała, prof. UMK, prof. dr hab. Piotr Błajet, prof. dr hab. Krzysztof Rubacha

Wyróżnienia zespołowe w działalności organizacyjnej otrzymali:

• dr Daniel Żuromski, dr Adam Fedyniuk
  • dr Paweł Marzec, dr Barbara Centek, dr Magdalena Cyrklaff-Gorczyca, dr inż. Mariusz Jarocki, dr hab. Tomasz Kruszewski, dr Natalia Pamuła-Cieślak
  • prof. dr hab. Ewa Głowacka, dr hab. Veslava Osińska, prof. UMK
  • dr hab. Rafał Gruszczyński, prof. UMK, prof. dr hab. Andrzej Pietruszczak, dr hab. Krystyna Mruczek-Nasieniewska, prof. UMK, dr hab. Marek Nasieniewski, prof. UMK
  • prof. dr hab. Krzysztof Rubacha, dr hab. Violetta Kopińska, prof. UMK, dr Magdalena Cuprjak, dr Małgorzata Fopka-Kowalczyk

Wyróżnienia zespołowe w działalności dydaktycznej i organizacyjnej otrzymali:

• prof. dr hab. Bronisław Siemieniecki, dr hab. Wioletta Kwiatkowska, prof. UMK, dr hab. Dorota Siemieniecka, prof. UMK, dr Kamila Majewska, dr Małgorzata Skibińska, dr Lida Wiśniewska-Nogaj, dr hab. Violetta Kopińska, prof. UMK

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.