KontaktFosa Staromiejska 1a, 87-100 Toruń
tel.: +48 611 36 10
e-mail: wfins@umk.pl

Architektura Informacji Istotą Projektu - Konferencja

obrazek:

W ramach obchodów Światowego Dnia Architektury Informacji (22.02.2019), Koło Naukowe Doktorantów "Pytanie" wraz z Instytutem Badań Informacji i Komunikacji UMK i we współpracy z Toruńskim Kołem Kognitywistycznym, organizuje na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, ciekawą i przyjazną wszystkim, konferencję naukową.

W związku z tym, pragniemy serdecznie zaprosić studentów, doktorantów, bardziej doświadczonych badaczy, profesjonalistów UX i AI oraz wszystkich zainteresowanych (o każdym stopniu zaawansowania) do zarejestrowania się jako prelegenci lub słuchacze i odwiedzenia nas w Toruniu!

Chcemy, by nasza konferencja, była miejscem spotkania ludzi, o różnym doświadczeniu, którzy będą mogli wymienić się informacjami, wiedzą, doświadczeniem.

Gośćmi Honorowymi będą:

Natalia Bienias "Zebza" - Mobee Dick
Projektantka działająca w obszarze digital od 2008 roku. Absolwentka Grafiki na PJATK i UXD na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Head of Design w Mobee Dick. W codziennej pracy układa, organizuje treści i upraszcza najdziwniejsze interfejsy. Realizowała projekty m.in. dla takich klientów jak: Diebold Nixdorf, Banque Saudi Fransi, Envelo Bank, Sante, OEX Business Services, eSky, MNiSW, Bridgestone. Interesuje się psychologią poznawczą, nowymi technologiami i ich wpływem na nasze życie.

Michał Olszewski - Allegro
Michał pracuje w Allegro od 2013 roku. Zaczynał jako UX Designer, szybko awansował na stanowisko UX Team Leader, a obecnie pracuje jako Product Manager with strong UX background. Tytuł magistra uzyskał po 5 latach studiów w naszym Instytucie (wtedy pod nazwą Instytut Informacji Naukowej i Bibliologii)."

Wojtek Kutyła
Wojtek Kutyła jest niezależnym konsultantem i trenerem UX i service design. Mieszka w Edynburgu. W sektorze cyfrowych produktów i usług pracuje od 1999 roku. Współpracuje z wieloma międzynarodowymi organizacjami. Regularnie odbywa wizyty w Polsce, prowadząc warsztaty, występując na konferencjach i ucząc projektantów UX zaawansowanych metod pracy w zawodzie.

Planujemy również warsztaty. Więcej informacji na stronie Konferencji

Rejestracja prelegentów będzie trwać od 20.11 do 31.01 - bezpłatnie;


Strona Konferencji

Wydarzenie na Facebooku

pozostałe wiadomości