Nagrody rektora dla kadry naukowej

Wśród laureatek Nagród JM Rektora prof. dr. hab. Andrzeja Sokali znalazła się m.in. dr Barbara Brodzińska-Mirowska fot. fot. Andrzej Romański

JM Rektor UMK prof. dr hab. Andrzej Sokala przyznał nagrody pracownikom naukowym za osiągnięcia naukowe, artystyczne, organizacyjne oraz za całokształt pracy na Uniwersytecie.

Wyróżnienia zostały wręczone 24 czerwca podczas uroczystości w Auli UMK. Rektor uhonorował pracowników dydaktycznych i badawczych uczelni (indywidualnie i zespołowo), przyznając im nagrody I, II i III stopnia oraz wyróżnienia za działalność naukową, dydaktyczną, organizacyjną i artystyczną, a także za całokształt pracy na Uniwersytecie.

Nagrody indywidualne III stopnia za osiągnięcia w działalności naukowej:

• dr hab. Dominik Antonowicz, prof. UMK
  • prof. dr hab. Piotr Błajet
  • prof. dr hab. Andrzej Kaleta
  • dr hab. Małgorzata Kowalczyk, prof. UMK
  • dr Tomasz Markiewka
  • dr  hab. Veslava Osińska
  • dr hab. Jacek Poniedziałek, prof. UMK
  • prof. dr hab. Andrzej Szahaj
  • prof. dr hab. Marek Szulakiewicz

Nagrody indywidualne III stopnia za osiągnięcia w działalności organizacyjnej:

•  dr hab. Maciej Trojan, prof. UMK
  • dr Katarzyna Wasilewska-Ostrowska

Wyróżnienia indywidualne za osiągnięcia w działalności naukowej:

• dr Barbara Brodzińska-Mirowska
  • dr hab. Aleksandra Derra, prof. UMK
  • dr hab. Piotr Domeracki, prof. UMK
  • dr hab. Janusz Grygieńć, prof. UMK
  • prof. dr hab. Adam Grzeliński
  • dr hab. Arkadiusz Gut, prof. UMK
  • dr hab. Jarosław Horowski, prof. UMK
  • dr hab. Tomasz Jarmużek, prof. UMK
  • dr hab. Tomasz Kruszewski
  • prof. dr hab. Tomasz Kupś
  • dr hab. Michał Wróblewski, prof. UMK

Wyróżnienia indywidualne za osiągnięcia w działalności dydaktycznej:

• dr hab. Małgorzata Kowalska-Chrzanowska

Wyróżnienia indywidualne za osiągnięcia w działalności organizacyjnej:

• prof. dr hab. Ewa Bińczyk
  • dr Małgorzata Gut
  • dr inż. Mariusz Jarocki
  • dr Anna Kławsiuć-Zduńczyk
  • dr Przemysław Krysiński
  • dr hab. Adam Tarnowski, prof. UMK

Wyróżnienia zespołowe za osiągnięcia w działalności naukowej:

• zespół 1: dr hab. Krzysztof Wawrzonkowski, prof. UMK,  prof. dr hab. Adam Grzeliński
  • zespół 2: prof. dr hab. Adam Grzeliński, dr hab. Kinga Kaśkiewicz, prof. UMK, dr Mateusz Klonowski, dr Tomasz Markiewka
  • zespół 3:  dr hab. Joanna Falkowska, prof. UMK, dr Joanna Cukras-Stelągowska

Wyróżnienia zespołowe za osiągnięcia w działalności organizacyjnej:

• zespół 1: dr hab. Dorota Siemieniecka, prof. UMK, dr Małgorzata Banasiak, dr hab. Wioletta Kwiatkowska, prof. UMK,  dr Kamila Majewska, dr Małgorzata Skibińska, dr Lidia Wiśniewska-Nogaj, dr Agata Wołowska
  • zespół 2:  dr hab. Marcin Zdrenka, prof. UMK, prof. dr hab. Adam Grzeliński

Wyróżnienia indywidualne za działalność organizacyjną:

• prof. dr hab. Ewa Głowacka
  • dr hab. Zbigniew Nerczuk, prof. UMK
  • dr hab. Krzysztof Pietrowicz, prof. UMK
  • prof. dr hab. Krzysztof Rubacha
  • prof. dr hab. Maria Lewicka
  • dr hab. Aleksandra Derra, prof. UMK

Lista wszystkich nagrodzonych

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.