Wsparcie dla Ukrainy

Szanowni Państwo,
Drodzy Studenci,
W tych tragicznych i trudnych chwilach jesteśmy myślą z wszystkim ofiarami bezprawnej i niesprowokowanej wojny toczonej przez Rosję przeciw Ukrainie. Mamy poczucie, że odwaga i determinacja ukraińskich obrońców w nierównej walce, jak nigdy realizuje tak bliskie Polakom ideały walki „za wolność Waszą i naszą”. Dziękujemy!
Dziękuję też wszystkim za rozmaite inicjatywy pomocowe i zapewniam o ich wsparciu. Proszę jednocześnie o ich koordynację z ogólnopolskimi organizacjami pomocowymi i charytatywnymi, tak, aby możliwie najefektywniej wesprzeć potrzebujących.

Шановні студенти,
У цих трагічних моментах кожен з нас думає про жертв незаконної та неспровокованої війни, яку Росія веде проти України. Ми відчуваємо, що мужність і рішучість українських захисників у нерівній боротьбі, як ніколи близька ідеології всіх поляків «за Вашу та Нашу свободу». Дякую!

Дякую також всім, хто долучився до допомоги на різних рівнях. Заохочуємо Вас допомогти організаціям, котрі підтримують нужденних.

Radosław Sojak