Prof. Przyborowska prorektorem ds. studenckich

Rektor elekt wręczył powołania prorektorom UMK na kadencję 2020-2024.

Od nowego roku akademickiego Uniwersytetem Mikołaja Kopernika, wraz z rektorem Andrzejem Sokalą, kierować będą:

1. Prof. dr hab. Kornelia Kędziora-Kornatowska, prorektor ds. Collegium Medicum
  2. Prof. dr hab. Wojciech Wysota, prorektor ds. badań naukowych i współpracy z zagranicą
  3. Prof. dr hab. Przemysław Nehring, prorektor ds. kształcenia
  4. Prof. dr hab. Beata Przyborowska, prorektor ds. studenckich
  5. Prof. dr hab. Włodzimierz Jaskólski, prorektor ds. współpracy z otoczeniem społecznym i gospodarczym

Prof. Beata Przyborowska pracuje w Katedrze Pedagogiki Szkolnej na Wydziale Filozofii i Nauk Społecznych. Absolwentka pedagogiki na UMK z 1992 r. Tytuł profesora otrzymała w 2014 r. Specjalistka w zakresie innowatyki pedagogicznej, teorii szkoły i antropologicznych podstaw wychowania. Pracuje na UMK od 1992 r. Od 2012 r. jest prorektorem UMK ds. kształcenia.

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.