Kontakt Fosa Staromiejska 1a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 36 10
e-mail: wfins@umk.pl

Trzeba bronić uniwersytetu

Zdjęcie ilustracyjne

Studencka Konferencja Naukowa "Trzeba bronić uniwersytetu"

Szanowni Państwo,

 
Samorząd Studentów Kolegium MISH Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza na Studencką Konferencję Naukową „Trzeba bronić uniwersytetu”, która odbędzie w dniu 6 kwietnia 2024 na Wydziale Filozofii UW (ul. Krakowskie Przedmieście 3). Termin nadsyłania abstraktów to 17 marca.
 
Kim są studenci i studentki, a czym jest dziś dla nich uniwersytet? Naszym celem jest odpowiedź na to pytanie poprzez stworzenie przestrzeni do dyskusji wokół studenckich refleksji i wyników badań. Planujemy także gościnne wystąpienia znanych postaci ze świata akademickiego.
 
Bylibyśmy niezmiernie wdzięczni za poinformowanie studiujących o wydarzeniu. Zapraszamy do uczestnictwa czynnego oraz biernego osoby ze wszystkich dziedzin i uczelnianych ścieżek. Udział jest bezpłatny.
 
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://samo.mish.uw.edu.pl/2024/02/07/studencka-konferencja-naukowa-trzeba-bronic-uniwersytetu,
oraz na stronie wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/1P1FR31E6
 
Patronami wydarzenia są: Wydział Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, Kolegium MISH, Krytyka Polityczna i Praktyka Teoretyczna.  
 
Z wyrazami szacunku,
Komitet Organizacyjny 

pozostałe wiadomości