Sesja zdalna

Szanowni Państwo,
Studentki i Studenci, Doktorantki i Doktoranci,
z powodu dramatycznie pogarszającej się sytuacji epidemicznej w kraju podjęliśmy decyzję, że sesja zimowa na naszej uczelni zostanie przeprowadzona w formie zdalnej. Także w pierwszym tygodniu semestru letniego (od 21 do 27 lutego) wszystkie zajęcia i wykłady będą odbywać się zdalnie. Mamy nadzieję, że powrócimy do kształcenia na terenie uczelni 28 lutego. Wszystko zależy jednak od rozwoju pandemii, który – w jakimś stopniu – zależy także od naszych indywidualnych decyzji i zachowań.

Szanowni Państwo,
raz jeszcze bardzo prosimy wszystkich, którzy do tej pory nie przyjęli szczepionki przeciw Covid-19, o zaszczepienie się. Zachęcamy także do przyjmowania trzeciej, przypominającej dawki szczepionki.
Prosimy, byście dbali o swoje bezpieczeństwo w tym trudnym czasie. Pamiętajcie, że jesteśmy do Waszej dyspozycji w każdej istotnej dla Was sprawie.

Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami
prorektor ds. studenckich
prof. dr hab. Beata Przyborowska