Ogólnopolska konferencja studenko-doktorancka

fot. SKNP

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Studencko-Doktoranckiej: Internet jako przestrzeń relacji społecznych – szanse, ograniczenia, perspektywy organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe Pedagogów WFiNS Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Koło Naukowe Humanistyki Cyfrowej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Konferencja odbędzie się w dniach 19-20 stycznia 2021 r. W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom przebiegać będzie ona w trybie online, co również umożliwi wymianę naukowych poglądów i dyskusję.

W zakres przyjętej tematyki wchodzą poniższe obszary:
● edukacyjny aspekt kreowania relacji społecznych w Internecie,
● prawne aspekty bezpieczeństwa w sieci,
● życiowe sukcesy i porażki w społecznej przestrzeni Internetu,
● psychologiczne konteksty relacji w sieci,
● rola kultury w sieci i sieci w kulturze
● social media i infoetyka,
● humanista w internecie.

Możliwe jest zaproponowanie własnego tematu, który nie wchodzi w zakres powyższych obszarów, jednak mieści się w temacie głównym.
Czekamy na Państwa zgłoszenia do 4 grudnia 2020 r.

Konferencja jest bezpłatna, a każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o czynnym udziale. Na przedstawienie tematu mają Państwo 15 minut. Po trzech wystąpieniach nastąpi 15 minut dyskusji. Planowane jest wydanie recenzowanej monografii naukowej w formie e-booka. Dopuszczone zostaną prace z pozytywną recenzją.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/1nrbwDoyA