Staże dla studentów kognitywistyki i medioznastwa

Szanowni Studenci,
w związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w kraju informujemy, że złożone przez Państwa dokumenty na staż zostaną rozpatrzone w terminie późniejszym. Termin rozstrzygnięcia pierwszego naboru zostanie podany.
Osoby, którym nie udało się złożyć dokumentów w pierwszym terminie, będą mogły to zrobić podczas rekrutacji majowej.

Zapraszamy do wzięcia udziału w programie Staże dla studentów kierunków Kognitywistyka i Medioznawstwo. W ramach programu student odbywa miesięczny staż w wybranej przez siebie firmie czy instytucji i otrzymuje m.in. stypendium oraz zwrot kosztów zakwaterowania. Rekrutacja do programu odbywa się dwa razy do roku. Program trwa od 2019 do 2023 roku.

Szczegółowych informacji udziela kierownik programu Staże na Wydziale Filozofii i Nauk Społecznych, dr hab. Anita Pacholik-Żuromska, prof. UMK. Przed spotkaniem prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy: apz@umk.pl

Dziekanat:

mgr Joanna Salamończyk
p. 106, tel. 56 611 36 34
e-mail: gregor@umk.pl

Dokumenty osób zakwalifikowanych na staż

Umowa z załącznikami

Pozostałe dokumenty