Kontakt Fosa Staromiejska 1a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 36 10
e-mail: wfins@umk.pl

Wyniki Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI w.

Zdjęcie ilustracyjne

28-09-2022r. podczas uroczystości na Zamku Królewskim w Warszawie wyróżniono (w kategorii "Pamięć miejsc historycznych") modernizację budynku Instytutu Psychologii przy ulicy Gagarina 39, w którym poprzednio swoją siedzibę miała Akademicka Przychodnia Lekarska. 

W konkursie Modernizacja Roku & Budowa XXI w. podkreślano, że projekt  i jego realizacja miały charakter w partycypacyjny. Studenci i pracownicy Instytutu Psychologii uczestniczyli w każdym etapie planowania i realizowania projektu. W zmodernizowanym budynku znajdują się liczne laboratoria służące do prowadzenia badań psychologicznych, pokoje pracowników, a także pomieszczenia do prac wspólnych studentów. 

Autorami koncepcji przebudowy są inżynier Maciej Kuras (Studio Architektoniczne SAMQ1) i Archimedia Architekci & Inżynierowie,  wykonawcą jest Dompol sp. z o.o. 

Więcej informacji: https://www.modernizacjaroku.org.pl/

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.