YUFE Talk Show: wizja silnej marki

Zdjęcie ilustracyjne

Wizja marki skoncentrowanej na celu będzie tematem prelekcji YUFE Talk Show, którą poprowadzi dr Łukasz Wojtkowski z Wydziału Filozofii i Nauk Społecznych UMK. Wykład odbędzie się 16 maja 2022 r. w formule online.

Głównym tematem tego spotkania będzie świadomość marki i to, w jaki sposób powinno się przekuć wizję w działanie. Dr Łukasz Wojtkowski, Koordynator Copernicus Startup Labs pokaże, jak zbudować i wdrożyć wizję marki skoncentrowanej na celu. Prelegent opowie o zestawie wartości i umiejętności, które mogą okazać się kluczem do sukcesu firmy, start-upu i innowacji.

Spotkanie odbędzie się 16 maja w godzinach 11:00 - 13:00 online w języku angielskim. Pierwsza część wydarzenia będzie otwarta dla wszystkich. Druga część będzie prowadzona w formie warsztatów dla studentów i doktorantów YUFE, na które obowiązują zapisy. Osoby chcące uczestniczyć w drugiej części mają czas na rejestrację do 14 maja.

Transmisja: https://www.youtube.com/watch?v=jxK2BQrCHfg

Dr Łukasz Wojtkowski - Koordynator Copernicus Startup Labs, programu inkubacji i akceleracji, który przekształca innowacje UMK w start-upy. Jest również adiunktem na Wydziale Filozofii i Nauk Społecznych, zajmuje się badaniem i nauczaniem start-upów, marek oraz technologii.

pozostałe wiadomości