KontaktFosa Staromiejska 1a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 36 10
e-mail: wfins@umk.pl

YUFE Academy wraca na UMK

Zdjęcie ilustracyjne

Przywiązanie do miejsca i empatia jako klucz do przyszłości to tematy najbliższych wykładów, na które UMK zaprasza w ramach cyklu YUFE Academy. Odbędą się 11 i 25 maja 2022 r.

Akademia YUFE to cykl wykładów odbywających się online na wszystkich uniwersytetach YUFE. W tegorocznej edycji motywem przewodnim jest dobrostan obywateli. Inicjatywa ma na celu wzmocnienie tożsamości europejskiej, zwiększanie świadomości na temat problemów społecznych, dostarczanie rozwiązań globalnych i lokalnych wobec wyzwań współczesności oraz realną poprawę dobrostanu obywateli.

Pełna oferta YUFE Academy znajduje się na stronie wirtualnego kampusu (ścieżka dostępu: >> View YUFE catalogue >> YUFE Academy Lectures).

Pierwszy z przygotowanych przez UMK wykładów pt. "Place attachment in mobile, diverse, and urbanized societies" rozpocznie się 11 maja 2022 r. o godz. 12:00 w sali audytoryjnej nr 2 na Wydziale Chemii. Wygłosi go w języku angielskim prof. dr hab. Maria Lewicka.

Link do transmisji: https://www.youtube.com/watch?v=dSWkSwZase4

25 maja 2022. r. o godz. 13:00 w sali nr 8 w Bibliotece Uniwersyteckiej odbędzie się natomiast wykład dr. hab. Rafała Moczkodana, prof. UMK, pt. "Empatia - klucz do przyszłości".

Link do transmisji: https://www.youtube.com/watch?v=ugl_ScO49y0

pozostałe wiadomości