Studenckie koła naukowe tworzą innowacje

3 listopada 2021 roku upływa termin składania wniosków w ramach kolejnej edycji programu pod nazwą „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje”. Wnioski należy składać w Zintegrowanym Systemie Usług dla Nauki – Obsługa Strumieni Finansowania.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Ministerstwa: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/program-studenckie-kola-naukowe-tworza-innowacje.

Prosimy zainteresowane koła o zgłaszanie projektów na  formularzu za pośrednictwem  Działu Rekrutacji i Spraw Studenckich: kolanaukowe@umk.pl w terminie do 28 października 2021 roku.

Zgłoszenie powinno zawierać projekt spełniający warunki (określone w części III ww. komunikatu) z konkretnymi i weryfikowalnymi rezultatami oraz merytorycznym uzasadnieniem.

Z uwagi na to, że uczelnia może złożyć nie więcej niż:

• 3 wnioski dotyczące kół naukowych, które nie uczestniczyły w okresie 24 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku w organizowanych na arenie międzynarodowej konkursach o tematyce badawczej lub naukowo-technicznej, do udziału w których są zapraszane koła naukowe działające w uczelniach;
  • 10 wniosków dotyczących kół naukowych, które uczestniczyły w okresie 24 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku w organizowanych na arenie międzynarodowej konkursach o tematyce badawczej lub naukowo-technicznej, do udziału w których są zapraszane koła naukowe działające w uczelniach

powołana zostanie przez Panią Prorektor ds. Studenckich komisja do wstępnej oceny wniosków.

Zakwalifikowane wnioski, zgodnie z ww. komunikatem Ministra (część IV), będą przygotowywane na formularzu udostępnionym w systemie OSF do 3 listopada 2021 r. Do wniosku będzie trzeba dołączyć wymagane załączniki w pliku PDF.